3 דברים שכדאי להימנע מהם בעת רכישת גיטרה אקוסטית

3-things-to-avoid-when-buying-acoustic-guitar

 

קבלת הכלי הראשון שלך מעורר את התחושה שתקבל בכל פעם הבאה שתכנס לחנות מוסיקה ליצירה חדשה. קשה להסביר, אבל יש הרבה התרגשות. אם אתה חדש בעולם הגיטרות, ואתה רוצה להתחיל עם אקוסטית, כמו שרבים עושים, אתה רוצה להיות זהיר במיוחד.

 

כשאין לך את כל המידע, קל מאוד לטעות שתצטער על כך אחר כך. לקבלת הנחיות קצרות שיעזרו לכם להימנע מטעויות אלה, עיינו במאמר שלנו "גיטרות אקוסטיות – ביצוע הבחירה הנכונה" המדבר על כך בפירוט.

 

מה שאנחנו רוצים לדבר עליהם היום הם כמה דברים שכדאי להימנע מהם, ומכאן להקל על חייך. האמת הנוראה לגבי נגני גיטרה חדשים שקונים את הכלי הראשון שלהם היא שהרבה אנשים ינסו לנצל את חוסר הידע שלכם. בכדי להכין אתכם לחוויה זו בצורה הטובה ביותר, הנה כמה דברים שכדאי להימנע מהם כאשר אתם קונים גיטרות אקוסטיות.

 

צפה איפה אתה קונה

 

watch-where-you-shop יש רק כל כך הרבה מקומות שאתה יכול להשיג גיטרה אקוסטית. יש לך חנויות קטנות מקומיות, חנויות של מותגים גדולים וחנויות מקוונות. כשאתה ניגש לקמעונאי מותג גדול שיש לו חנות ענקית ולא מספיק צוות, אתה עומד להיתקל בשני דברים.

 

הראשונה תהיה המגוון המדהים של הדגמים השונים שמציעים להם, והשניות היא צוות צוות קטן שכולם עסוקים להפליא. כשמדובר במספר הדגמים שהם מציעים, חנויות המותג הגדולות בדרך כלל יחזיקו חבורה שלמה של מכשירים זולים באיכות נמוכה שנראים מפתים. הצוות הולך להיות עסוק מכדי לענות על כל השאלות שלך ולעזור לך להחליט מה הכי טוב בשבילך. מה שאתה רוצה לעשות במצב הזה הוא להסתובב ולצאת מהדלת.

 

חנויות מוסיקה קטנות טובות בהרבה. הם בדרך כלל לא גדולים כל כך, והצוות שניהם מספיק בכדי לכסות את כל החנות, כמו גם להוט לעזור לך למצוא את מה שאתה צריך. לרוב בחנויות קטנות יותר יש מלאי מכשירים טוב ברוב המקרים. לבסוף, חנויות מקוונות הופכות להיות הדרך המועדפת לעסק בימים אלה. בדרך כלל כולם קוראים הרבה ביקורות בכל מקרה, ולכן תהליך רכישת הגיטרה פשוט הרבה יותר כאשר כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על מספר קישורים ברשת.

 

קבל תמיד את הגיטרה הטובה ביותר שאפשר

 

always-get-the-best-guitar-you-can תשמעו הרבה הצעות ברשת בהן אנשים יגידו לשחקנים חדשים לקבל מודל ברמת הכניסה גם כאשר הם יכולים להרשות לעצמם טובה יותר. זו לא ממש הדרך בה תרצו למצוא את הגיטרה האקוסטית הראשונה שלכם. חפש תמיד את הכלי הטוב ביותר שאפשר להשיג בכסף שלך. גם אם אתה לא בטוח אם אתה מעוניין לשחק בהמשך. קבלת גיטרה אקוסטית זולה זה הרבה יותר מסוכן מאשר להשיג גיטרה חשמלית זולה.

 

גיטרות אקוסטיות דורשות בדרך כלל רמה מסוימת של אומנות על מנת לספק ביצועים שניתן היה לראות בהם כמקובלים. משמעותו של גיטרות זולות פירושה הרבה פינות, וזה לא משהו שאתה רוצה לשלם כסף עבורו. במקרה והדבר היחיד שתוכלו להשיג הוא גיטרה ברמת כניסה, סביר להניח שתחסכו את הכסף עד שתוכלו להשיג משהו הגון.

 

בדוק תמיד את הגיטרה בזהירות

 

always-inspect-the-guitar-carefully לא משנה היכן אתה רוכש גיטרה, בין אם זו חנות ארונות או חנות מקוונת, אתה בהחלט צריך לבדוק את הגיטרה בהקדם האפשרי. במקרה של חנויות לבנים וטיט, עשה זאת לפני שהכסף מחליף ידיים. אם הם הראו לך את דגם התערוכה, והם מוסרים לך אחד מהאחסון, בקש לראות אותו ולחפש נזק. גיטרות אקוסטיות עדינות ואפילו המקרה הקל ביותר של טיפול לא תקין יכול לגרום לנזק מכובד.

 

אז חפש עיוותים בגוף, בדוק את הצוואר להתעקמות ובדוק את הפעולה. אם אתה מוצא משהו שאתה אפילו חושד שהוא לא בסדר, בקש גיטרה אחרת. כשמדובר בקניות מקוונות, תצטרכו לחכות עד שהגיטרה תגיע לפני שתוכלו לבדוק אותה. אף על פי כן, אותו תהליך חל. בדוק את הכלי ואם משהו לא פעיל, פשוט החזיר אותו.

 

מחשבות אחרונות

 

בחירת הגיטרה האקוסטית הראשונה שלך זה הכל מלבד קל. אתה צריך לדאוג למספר דברים שונים, ומעל זה להחליט אם אתה אוהב את הצליל והמראה של הכלי או לא.

 

אם אתה רוצה כמה אפשרויות מוכחות שיש להן רקורד נהדר, בדוק את רשימת הגיטרות האקוסטיות שלנו . מה שאנו בהחלט ממליצים עליו לעשות הרבה מחקר. כן ירבו. התחמש לעצמך במידע רב ככל שתוכל, כך שתמזער את הסיכונים.

 

הדברים שפירטנו במאמר זה הם כמה מהנושאים הנפוצים ביותר שקונים אנשים לפני הגיטרה האקוסטית הראשונה שלהם כל הזמן. הרבה נפשות מצערות נופלות קורבן למוכרי טורפים, או פשוט חוסר ניסיון. אל תיתן לזה לקרות לך. אם אתה מוצא גיטרה אקוסטית שאתה אוהב, קרא כמה שאתה יכול עליו. זו הדרך הטובה ביותר למצוא גיטרה אקוסטית מושלמת משלך.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת לימודי גיטרה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד גיטרה
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות לימודי גיטרה ומוזיקה

רוצים להגיב?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קופון הנחה!

אל תפספס את זה

20% הנחה

ההנחה היא על שיעורי הגיטרה.
יש להדפיס ולהביא לשיעור

רוצים ללמוד לנגן גיטרה?
מחפשים את המורה הפרטי הנכון?

התקשרו עכשיו 072-3952984
מצאתם! השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..