5 סיבות לכך שידיים קטנות אינן בעיה לנגן בגיטרה

5-reasons-they-are-not-a-problem

 

ידיים קטנות היו אחד הדברים שרבים מנגני הגיטרה רואים בהם גורם מגביל עבור אלה שרוצים לנגן בגיטרה. זה פשוט לא נכון. אם אתה רוצה לדעת מדוע, בדוק את היצירה שלנו העוסקת בנושא זה בפירוט האם ידיים קטנות מפרידות לעסקים בגיטרה.

 

עם זאת, אנו הולכים לנסות ולהניע את הנקודה ביתית ביתר שאת על ידי הסיבה מדוע סיבות מוחשיות מדוע ידיים קטנות אינן בעיה לנגן בגיטרה. יש לקוות, בסוף מאמר זה, תבינו שידיים קטנות אינן באמת גורם מגביל כשמדובר בטוב לנגן בגיטרה.

 

1. יש הרבה נגני גיטרה מפורסמים שיש להם ידיים קטנות

 

זה נכון, יש הרבה נגני גיטרה שיש להם ידיים די קטנות, אבל שהצליחו להגיע לרמות פופולריות ברמה העולמית בזכות כישורי הגיטרה שלהם. הראשון שעולה בראש הוא אנגוס יאנג. אם אתה מסתכל מקרוב על כל סרטון המופיע בשידור חי של AC / DC, אתה תראה שלאנגוס יש ידיים די קטנות.

 

כה קטן עד שהוא למעשה עוטף את אגודלו סביב הצוואר כדי לשחק באקורדי כוח. זוהי טכניקה שאינה מוגבלת רק לאלה שיש להם ידיים קטנות יותר, אך היא בהחלט עוזרת. האם לדעתך יאנג מוגבל בשום דרך, או שהכישורים שלו לא מספיק טובים?

 

2. יש ילדים בחוץ שיכולים לגרוס גיטרה כאילו זה כלום

 

חשבו על זה לרגע. יש הרבה ילדים צעירים שמתחילים לנגן בגיטרה. בין אם מדובר על חינוך פורמלי או נגני גיטרה עם מחשבה עצמית, תוכלו למצוא המון ילדים קטנים באמת שפשוט הורגים את זה בגיטרות. גודל היד של ילד קטן בהרבה מזה של מבוגר.

 

אם הילדים האלה יכולים להגיע לרמת מיומנות כזו עם הידיים הזעירות שלהם, אדם בוגר יכול בהחלט להכות באותן רמות, לא משנה כמה גדולים או קטנות ידיהם. הטריק הוא בהתמדה. אותם ילדים בילו מאות שעות בתרגול טכניקות ושכלול תרגילים שונים.

 

3. גופנו מסוגל להסתגל

 

our-body-is-capable-of-adapting אם יש דבר אחד שאנחנו יכולים לומר שגופנו עושה טוב, הוא מסתגל לסביבות חדשות. זהו תהליך שהושק בראשית זמננו, כאשר בני האדם הראשונים החלו ללכת זקוף.

 

אנו מסוגלים להתגבר על הכישופים האנטומיים הרבה יותר גדולים מאשר להגיע לכמה סיבובים נוספים על צוואר הגיטרה. הידיים שלך מאוד גמישות, גם אם אתה בטח לא יודע זאת. תופתעו לכמה טווח תוכלו להשיג פשוט על ידי ביצוע תרגילים שונים.

 

4. גיטרות מודרניות מותאמות לכל מידות היד

 

modern-guitars-are-optimized-for-all-hand-sizes המופע היחיד בו ידיים קטנות באמת יכולות להיות נושא הוא גיטרות קלאסיות. לאלה יש צוואר רחב הרבה יותר שקשה לשחק אפילו עבור מי שיש לו ידיים גדולות למדי. מלבד זאת, אתה מסתכל על פרופיל צוואר דק וצר מאוד שמשאיר הרבה מרחב תמרון אפילו לידיים קטנות יותר.

 

נוסף על כך, יש גיטרות המיועדות במיוחד לאנשים שיש להם בעיות בנגינה בגיטרה רגילה. ריכזנו רשימה נהדרת של של גיטרות אקוסטיות לשחקנים שיש להם ידיים קטנות, ובהחלט כדאי לכם לבדוק אם אתם חושבים שגיטרות בגודל רגיל פשוט יותר מדי בשבילכם.

 

5. אתה תמיד יכול ליישם טכניקות שונות

 

you-can-always-apply-different-techniques בסופו של יום, אם אתה באמת חושב שאין דרך לשחק צורה מסוימת באופן בו נועד לשחק, אתה תמיד יכול להביא את זה לתחום היכולות שלך על ידי משחק אותם צלילים במיקום שונה על לוח השולחן.

 

זה דבר שנעשה במשך עשרות שנים והוא פיתרון לגיטימי לצורות שקשה לשלוט בהן. אחד הדברים הטובים ביותר בגיטרות באופן כללי הוא העובדה שתוכלו לשחק בהתקדמות יחידה בכמה מקומות שונים על לוח השולחן, באמצעות צורות חלופיות. עם קצת יצירתיות, לא יהיה שום דבר שלא תוכל לשחק.

 

מסקנה

 

רוב הדברים שהזכרנו כאן עשויים להיתפס כמובנים למדי וזהו. זו כל העניין של המאמר הזה. האמירה שמישהו לא יכול להיות נגן גיטרה טוב כי אין לו אצבעות ארוכות זה כל כך לא נכון שזה מצדיק מאמרים כמו זו.

 

כל זה מסתכם בכמות הזמן והמאמץ שהשקעתם בפיתוח מיומנות או יכולת. ישנם תרגילים למתיחת ידיים, ישנן טכניקות שיכולות להקטין את הצורך לבצע קפיצות ענק מלהיט לדאגה. יש פשוט יותר מדי פתרונות וחלופות כי להחזיק ידיים קטנות זה בהחלט לא נושא.

 

גם לאלה שיש להם ידיים קטנות בצורה חריגה, ואנחנו מדברים כאן על מצבים רפואיים, יש מגוון אפשרויות שיפתרו את הבעיה בצורה די יעילה.

 

בטח, ידיים גדולות ואצבעות ארוכות מקלות הרבה על הדברים, אבל זה לא הכרח. אתה יכול להיות מהיר, מדויק ומביע באותה מידה עם אצבעות קצרות יותר וידיים קטנות יותר. הכל קשור לתרגול טכניקות והתאמתן באופן שנוח לך לשחק.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת לימודי גיטרה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד גיטרה
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות לימודי גיטרה ומוזיקה

רוצים להגיב?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קופון הנחה!

אל תפספס את זה

20% הנחה

ההנחה היא על שיעורי הגיטרה.
יש להדפיס ולהביא לשיעור

רוצים ללמוד לנגן גיטרה?
מחפשים את המורה הפרטי הנכון?

התקשרו עכשיו 072-3952984
מצאתם! השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..