7 בחירות הגיטרה הטובות ביותר – מעבר לחיוניות טהורה

 

למרות טכניקת האצבעות הקיימת והפופולארית, אין להכחיש כי בחירות הגיטרה הן הבחירה הדומיננטית עבור רוב נגני הגיטרה שם. כשאתם רק מתחילים עם מכשיר זה, בחירה היא רק הכרח שתקדישו אליו מעט מאוד תשומת לב. אחרי הכל, פשוט להחזיק אותו נכון ולקבל צליל הגון במהלך הבחירה הוא הישג משלו. עם זאת, יש הרבה יותר מהבחירות שאנו מובילים להאמין בהתחלה. היום אנו עומדים להיכנס לעומק הנושא הזה ולהראות לכם כמה מהחבילות, המותגים והקומבינות הטובים ביותר לגיטרת גיטרה.
 

7 הטובות ביותר לבחירת הגיטרה

תמונה בחירת גיטרה / דירוג סיכום בדוק מחיר
+

Donner Celluloid Sample Pack


            חבילת דגימות תאית של דונר
         

סה"כ 4.70 / 5 4.7 out of 5 stars

חבילת מרים סטנדרטית אך מגוונת שיש בה את כל הטעמים.

+

Dunlop's Jazz III


            ג'אז השלישי של דונלופ
         

סה"כ 4.60 / 5 4.6 out of 5 stars

ללא ספק אחת מהבחירות החמות ביותר לדיוק, לרסיס ודיוק.

+

Jim Dunlop's 44P46


            44P46 של ג'ים דונלופ
         

סה"כ 4.00 / 5 4 out of 5 stars

בחירה מאוזנת היטב למי שאוהב מד קל עד בינוני.

+

Jim Dunlop 449P.73 ­


            ג'ים דונלופ 449P.73
         

סה"כ 4.50 / 5 4.5 out of 5 stars

סט עבה יותר הכולל את המרקם, הצורה המוכחת של דונלופ וחומרים עמידים במיוחד.

+

Fender Premium Picks


            מבחר פנדר פרמיה
         

סה"כ 4.80 / 5 4.8 out of 5 stars

הבחירות של הפנדר הן מרשימות אסתטיות, והן בעלות ערך רב בסך הכל.

+

Dunlop Tortex Standard


            Dunlop Tortex Standard
         

סה"כ 4.60 / 5 4.6 out of 5 stars

חבילה זו מביאה תחושה וינטגית של מעטפת צב, אך עם שיפורים רבים.

+

ChromaCast CC­SAMPLE­12PK ­ A


            ChromaCast CCSAMPLE12PK A
         

סה"כ 4.80 / 5 4.8 out of 5 stars

ערך מדהים לחבילת הכסף שמציעה שפע טעמים.

הכללים האוניברסאליים של בחירות הגיטרה

 

לפני שנגיע לפרטים מסוימים, עלינו לכסות את הכללים הבסיסיים, האוניברסאליים ביותר, השולטים על השימוש שלך בבחירות. אלה אינם תלויים במיומנות האישית שלך, ולא בסגנון המשחק שלך. אם הייתם שואלים כמה נגני גיטרה, הם בטח היו אומרים שהבחירות נשלטות על ידי איזה כוח על טבעי. הנה העסקה. תאבדו בחירות, כל הזמן, לא משנה מה. מרפי נמצא גם כדי לתבל דברים. רוב הסיכויים שתאבדו את הבחירות שלכם כשתזדקקו להם הכי הרבה, מה שמוביל אותנו לכלל הראשון לגבי בחירות גיטרה.

 

לעולם לא תוכל לקבל יותר מדי בחירות

 

יש סיבה טובה בהחלט לכך שממכר נמכר באריזות גדולות. אתה פשוט לא יכול לקבל מספיק כאלה. ממש כמו גרביים, יש להם נטייה לזרוק את מה שנראה כקרע ברצף במרחב / בזמן. זה יישב בבטחה בידך ברגע אחד ואז ייעלם לעולם שלא יראה את הרגע הבא. בשורה התחתונה, קנו מרים בכמויות גדולות והיו להם בכל מקום. שים כמה תיקים בגיטרה שלך, יש כמה על הגיטרה שלך, יש כמה בבית, בארנק, ברכב וכן הלאה. לא משנה עד כמה אתם בטוחים ביכולתכם לשמור על ביטחון הדברים, אתם תמצאו את עצמכם במצב שנשארתם לכם ללא ברירה. ככה זה בדיוק. קבלו אותו והתאימו.

 

כמה מהבחירות עובדות טוב יותר עם ז'אנרים מוסיקליים מסוימים

 

בחירות הגיטרה הן בעצם כלים. ככאלה, הם נועדו להשיג דברים שונים. אנו מכסים מד, גודל וצורה בהמשך, אך חשוב להבין שמדדים אלה יכולים להשפיע על אופן הצליל של הגיטרה שלך. במיוחד אם אתה עדיין מפתח את טכניקת הבחירה שלך. זה המקום בו הניסויים נוטים להביא לתוצאות הטובות ביותר. נסה דברים שונים ומצא מה הכי מתאים לסגנון הנגינה הספציפי שלך, מד המיתרים וז'אנר המוזיקה שלך.

 

הבנת מבחר הגיטרה

 

הבחירות חשובות יותר ממה שרוב המתחילים חושבים. בחירה יכולה להיות חלק מכריע מהטון וסגנון הנגינה שלך. אבל רגע, כל הבחירות זהות פחות או יותר, נכון? לא, לא ממש. הבחירות מגיעות במגוון שלם של צורות ופורמטים שונים. בתור התחלה, יש לך גדלים שונים וגודל הבחירה חשוב. ואז יש לנו את עובי הבחירה. אתה יכול להשיג רזים אמיתיים או עבים אמיתיים. שוב, זה תלוי במה שאתה מנסה לעשות ובמה שאתה מעדיף באופן כללי. לבסוף, ישנו שאלה של חומרים המשמשים לבחירה כמו גם המרקם. בואו לעיין מקרוב בכל הגורמים הללו ולתאר כיצד הם יכולים להשפיע על החוויה שלך.

 

גודל הבחירה תמיד גדול יותר?

 

מבחינת הגדלים אתה בוחן פורמטים שונים. חלק מהמותגים משתמשים בפורמט S / M / L / XL, בעוד שאחרים פשוט מציינים את אורך הבחירה במ"מ. למרות חוסר עקביות זה במדידות, אתה יכול פחות או יותר למצוא דפוס. להבין איזה גודל בחירה מתאים לך ביותר הוא החלק המסובך. זה מסובך בגלל עובדה אחת פשוטה. אף בחירה אחת לא תהיה הטובה ביותר בכל דבר.

 

אם נסתכל על חבילת הדגימה של דולר תאית , הכוללת תערובת מדהימה של מדדים, תגלה שהגודל שלהם בדרך כלל עובד הכי טוב לטרוף. אלה מאפשרים אחיזה נכונה, עם שפע של נדל"ן לרשותך. עם זאת, ביצוע עבודות דיוק עם אלה עשוי לא להיות יעיל כל כך. אנו אומרים שלמרות שבדרך כלל הבחירות של דונר נחשבות לאחת הטובות שם. הכל חוזר לעובדה שבחירות הן כלים.

 

אם אתה נגן מטאל, רוב הסיכויים שמשהו כמו Jazz III של דונלופ יביא לך תוצאות טובות יותר. אלה הם הבחירה עבור מספר גדול של מגרסות בגלל גודלם ואת מד עבה. איפה שהבחירה הסטנדרטית שלך היא פטיש, ג'אז III של דונלופ הוא אזמל. בטח, פיטום ייקח קצת עבודה ומאמץ, אבל דברים כמו זעקות באים כל כך קל. בנוסף, ג'אז III ידוע לשמצה בכך שהוא מאפשר לך לבצע קטיף אלטרנטיבי מהיר במיוחד בזכות הגודל הקומפקטי והקצה החד שלהם.

 

מד

 

מד הבחירות מכתיב את עובים, ובתורו הגמישות שלהם. יתרונותיהם של שני מדים כבדים וגם קלים למדי. ברוב המקרים מדדים קלים יותר משמשים לגיטרות אקוסטיות מכיוון שהם נותנים לטון שלך נוצץ מאוד ספציפי. אם תקשיב לשיר כלשהו שהקליט גיטרות אקוסטיות מפלדה, תזהה על מה אנחנו מדברים מייד. זה צליל הפיזור החריף הזה שנמס עם הטון בפועל של הגיטרה.

 

ברגע שתעבור לגיטרות חשמליות ומוזיקת ​​רוק, תרצה לפחות מד בינוני. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שמבחני מד אור בדרך כלל נוטים להתקפי פחות ודורשים קצת יותר כוח אם אתה רוצה לקבל טון אגרסיבי. בחירות מד בינוניות עד כבדות פותרות את הבעיה בצורה יעילה למדי. 44P46 של ג'ים דונלופ הם דוגמא נהדרת לבחירה טובה למדיום בינוני.

 

מד כבד, כמו הג'אז השלישי שהזכרנו קודם, נותר לרוב למוזיקת ​​מטאל וגיטרות בס. עם לשעבר, אתה רוצה כמה שיותר משיכה שתוכל להשיג. עם האחרון, זה קשור בהכרח יותר לסגנון. לנגן בגיטרות בס עם פיק הוא מסובך במובן מסוים שאתה מתמודד עם מיתרים עבים מאוד. בחירות מד קל אינן תואמות למיתרי בס, בעוד המדיומים עשויים להחליק איכשהו. עם זאת, מד כבד ואקסטרה הוא הדרך ללכת. ג'ים דונלופ 449P.73 עולה כאן לראש.

 

חומרים

 

ממש כמו בכל ציוד אחר, חומרים חשובים. עד כדי כך שהם נוטים לשנות את ביצועי הבחירה, כמו גם את האופן בו הם מוסיפים לצליל שלך. שני החומרים הנפוצים ביותר הם צלולואיד וניילון. מיתרי תאית הם הצעירים מבין שני הפתרונות ונוטים להיות הבחירה של אנשי מקצוע רבים. חומר זה הוא בדרך כלל גמיש, יציב ומשרה את הטון שלך בחום. אחת הקבוצות הטובות ביותר של בחירות תאית שתוכלו למצוא כרגע הן Fender Premium Picks . ערכת דוגמיות זו מציגה באופן מושלם את הביצועים של בחירות תאית, כמו גם את מלאכת האיכות של פנדר.

 

אנו יכולים לנקוב בערכת פיק אחד מדהימה של Tortex. הראשון הוא הקלאסי Dunlop Tortex Standard , שקיים כבר עשרות שנים. בעובי 0.88 אלה עדיין נמצאים בטווח הבינוני, אך נמשכים לכיוון מד כבד.

 

המרקם נוטה להיות אחד הגורמים החשובים ביותר עבור רוב נגני הגיטרה. אם אתה חושב על זה, זה הדבר הראשון שאתה שם לב כשאתה מתחיל להתמודד עם כל בחירה נתונה. חלק מהדגמים שטוחים לחלוטין, בעוד שאחרים בעלי מרקם ניכר. להבין איזה מהם עובד בשבילך מסתכם איך אתה אוחז בבחירה וכמה לחץ אתה מפעיל עליו. רוב הבחירות החלקות המודרניות מצופות בחומר דמוי אבקה המסייע רבות לאחיזה. אולם עבור אנשים מסוימים זה פשוט לא מספיק. כאן נכנסים לתמונה דפוסי מרקם אגרסיביים יותר.

 

כלל האצבע הכללי הוא שלבחירות גדולות בדרך כלל חלקות, בעוד שלקטנים יותר יש מרקמים שונים. הרעיון הוא שעם מרים גדולים יש לך הרבה שטח פנים לאחוז, מה שממזער את הסיכון שתפיל את הבחירה או דומה. לבחירות קטנות יותר אין נדל"ן מסוג זה. הדרך היחידה להבטיח אחיזה היא ליישם עליו איזשהו מרקם. מטבע הדברים, אין זה כלל בלעדי, אלא המקרה הנפוץ ביותר. תוכלו למצוא שפע של מרים גדולים עם מרקם.

 

מותגים שאפשר לסמוך עליהם

 

בעולם מבחר הגיטרות, דבקות במותגים מוכחים היא פחות או יותר הדרך היחידה ללכת. הבחירות לא יקרות למדי, כך שבאמת אין צורך לקצץ בעלויות יותר מדי. עם זאת, יש לך חברות כמו ChromaCast המציעות ערך מדהים לכסף ללא השלכות חמורות מבחינת הביצועים. ChromaCast CCSAMPLE12PK שלהם הוא דוגמא נהדרת למה אנו מתכוונים.

 

כפי שבטח שמתם לב לעת עתה, ג'ים דונלופ הוא אחד מהמעברים למותגים. לא רק שיש להם מגוון רחב של אינסוף של אפשרויות להציע, אלא שכל הבחירות שלהן הן סלעיות. הם מתמודדים נהדר עם בלאי והם זולים למדי. להתרגל לדונלופס זה משהו שרוב נגני הגיטרה שם אשם בו. פנדר הוא עוד מותג מדהים. למרות שהם שמרניים יותר בעיצובים שלהם, פנדר מביא המון דגמים מדהימים. דבר אחד שרבים אוהבים את הבחירות שלהם הוא האסתטיקה. יש משהו בבחירות הצבע של פנדר שהופך את הבחירות שלהם למושכות באמת.

 

מותג גדול נוסף הוא D'Addario. הם דומים למדי לפנדר כשמדובר בעיצובים ואסתטיקה, אך איכותם גם היא בשווי. בסופו של יום, בחירת מותג יורדת לטעם האישי שלך. רוב נגני הגיטרה מתנסים במגוון של בחירות, רק כדי להסתפק במותג אחד או שניים.

 

כיצד להבטיח שתמיד יהיה לך בחירה?

 

לשאלה זו יש כל כך הרבה תשובות, חלקן מובנות מאליהן ואילו אחרות דורשות השקעה מסוימת. אם אתה רק מתחיל לצאת, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לבחור בחירות כמעט בכל מקום שאתה נמצא. כמו שהזכרנו קודם, מלא אותם בתיק ההופעות שלך, מתחת למיתרי הגיטרה שלך, בארנק שלך וכן הלאה. אם סתם הבחירה בסביבתך אינה חותכת אותה ואתה רוצה גישה נוחה לבחירות רזרביות, תצטרך לבדוק פתרונות ייעודיים יותר. ישנם שפע של ערכות פיק לגיטרות כמו גם כאלה עבור עמדות מיקרופון. יש נגני גיטרה שאוהבים לשמור על בחירות מתחת ללהקת הזיעה שלהם, ואילו אחרים מאלתרים בדרכים אחרות. ככל שתצבור קצת ניסיון, יהיו לך פחות ופחות בעיות עם ירידת בחירות בכל מקום. במילים אחרות, יש יותר או יותר תוספות אחד או שניים בקרבת מקום.

 

מסקנה

 

בסופו של יום הבחירות הן דבר אחד שרוב נגני הגיטרה מרגישים ערומים בלעדיו. אנו מקווים שלמדת משהו חדש בנושא זה לכאורה יומיומי. אם זה המקרה, אנו יכולים לקרוא למדריך הקצר הזה הצלחה. לגבי הבחירות שלנו לגבי ערכות בחירה, אנו חשים כי הדגמים המפורטים לעיל הם ללא ספק הטובים ביותר שתוכלו למצוא. באופן טבעי קשה לפייס את הטעם של כולם, לכן הקפידו להתנסות במותגים, מדדים וגדלים שונים. והכי חשוב, הקלו על חייכם וקבלו עליכם בחירות נוספות.

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת לימודי גיטרה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד גיטרה
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות לימודי גיטרה ומוזיקה

רוצים להגיב?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קופון הנחה!

אל תפספס את זה

20% הנחה

ההנחה היא על שיעורי הגיטרה.
יש להדפיס ולהביא לשיעור

רוצים ללמוד לנגן גיטרה?
מחפשים את המורה הפרטי הנכון?

התקשרו עכשיו 072-3952984
מצאתם! השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..